Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Białe - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Białe - White
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi to funkcjonalne rozwiązanie TWS, które zapewnia swobodę ruchów i czysty dźwięk podczas codziennego użytkowania. Model ten łączy w sobie nowoczesne słuchawki douszne z technologią Bluetooth, oferując stabilne połączenie i komfort noszenia przez wiele godzin.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Douszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg | do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowe, bateria: 40 mAh (słuchawka), 410 mAh (etui ładujące) |
| Maksymalny czas pracy | 20 h (z etui ładującym), 5 h (na jednym naładowaniu) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Głośniki o wielkości 14,2 mm, inteligentne wykrywanie ucha, sterowanie dotykowe, automatyczne wyłączanie i parowanie, technologia AAC, szybkie parowanie MIUI, interfejs MIUI Global, przetwornik z dużą membraną kompozytową o średnicy 14,2 mm. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Połówkowa konstrukcja douszna, wykrywanie pozycji w ruchu, jednoczesna transmisja dźwięku do obu uszu. |
| Kolor | Biały |
| Waga | 4,7 g (słuchawka), 48 g (etui) |
| Dołączone akcesoria | Etui ładujące, kabel ładujący USB-C x 1, instrukcja obsługi x 1. |
| Kod sklepu (SKU) | BHR4089GL |
| Kod producenta (EAN) | 6934177718724 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.