Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 8 Pro Niebieskie - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 8 Pro Niebieskie - Blue
Xiaomi Redmi Buds 8 Pro to słuchawki TWS oferujące bezkonkurencyjną stabilność połączenia poprzez zastosowanie najnowszego standardu Bluetooth 5.4. Model ten wyposażony został w wydajny system zasilania z portem USB typu C, który wspiera długi czas pracy zarówno samych słuchawek, jak i etui ładującego.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Pojemność akumulatora: 45 mAh - słuchawka; 480 mAh - etui ładujące |
| Maksymalny czas pracy | Słuchanie muzyki: do 8,5 h (słuchawki), do 35 h (z etui ładującym) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Certyfikat Hi-Res Audio Wireless; Kodek LDAC; Do 55 dB aktywnej inteligentnej redukcji szumów; 20-stopniowa regulacja głębokości; Ultraszeroka częstotliwość redukcji szumów 5 kHz; Przetworniki 11 mm; 3x Mikrofon AI; Redukcja szumów wiatru do 12 m/s. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Mocny bas, delikatne wysokie tony; Obsługa Google Fast Pair; Połączenie z dwoma urządzeniami. |
| Odporność | IP54 |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 30,6 x 21,3 x 24,5 mm - pojedyncza słuchawka; 61,01 x 48,28 x 25,17 mm - etui ładujące. |
| Waga | 5,3 g - pojedyncza słuchawka; 36,3 g - waga etui |
| Dołączone akcesoria | Etui ładujące; Nakładki douszne (S, M, L); Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | BHR08GMGL |
| Kod producenta (EAN) | 6932554458157 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.