Słuchawki Skullcandy Hesh 540 ANC Czarne - True Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Skullcandy Hesh 540 ANC Czarne - True Black
Skullcandy Hesh 540 ANC to zaawansowane słuchawki bezprzewodowe nauszne, które zapewniają kinową jakość dźwięku dzięki technologii THX Spatial Audio. Zintegrowany system redukcji szumów skutecznie izoluje dźwięki otoczenia, umożliwiając w pełni komfortowe słuchanie muzyki w każdych warunkach. Posiadając funkcję Multipoint, umożliwiają one płynne przełączanie się między telefonem a laptopem bez zbędnych przerw w transmisji. Imponujący czas pracy wynoszący aż 65 godzin oraz inteligentny czujnik Wear Detection sprawiają, że to obecnie jedne z najlepszych słuchawek bezprzewodowych dla osób ceniących technologiczne innowacje.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Wokółuszne |
| Łączność | Przewodowa i bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3; Jack 3,5 mm |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowe; Wbudowana bateria litowo - polimerowa; Ładowanie przez port USB-C |
| Maksymalny czas pracy | Do 65 h (bez ANC), do 50 h (z ANC); 10 min ładowania zapewnia 4 h pracy |
| Złącze | USB-C; Jack 3,5 mm |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Czujniki | Wear Detection |
| Dodatkowe informacje | Zaawansowana, regulowana aktywna redukcja szumów oparta na 4 mikrofonach; Dźwięk przestrzenny; Personalizacja profilu dźwiękowego na podstawie indywidualnego testu słuchu. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Możliwość jednoczesnego połączenia z dwoma urządzeniami; Wsparcie dla Spotify Tap i Google Fast Pair; Kompatybilność z aplikacją Skullcandy; Tryb niskiego opóźnienia. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | ~173 x 183 x 80 mm |
| Waga | ~243 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C; Kabel Jack 3,5 mm; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | S6HAW-T740 |
| Kod producenta (EAN) | 810145320969 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.