Słuchawki HP Poly Voyager Free 60+ Czarne - Black
0
Cena regularna:
369,00 zł
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki HP Poly Voyager Free 60+ Czarne - Black
Poly Voyager Free 60+ to najlepsze słuchawki bezprzewodowe zaprojektowane dla użytkowników, którzy nie uznają kompromisów między pracą a rozrywką. Jako nowoczesne słuchawki bezprzewodowe douszne typu TWS, oferują zaawansowaną technologię Hybrid Adaptive ANC (adaptacyjną aktywną redukcję szumów), która inteligentnie izoluje dźwięki otoczenia. Dzięki systemowi NoiseBlockAI każda rozmowa prowadzona przez tę słuchawkę Bluetooth charakteryzuje się profesjonalną jakością, eliminując niepożądany hałas w tle.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 oraz radiowa (poprzez dołączony adapter BT700 USB-A) |
| Zasięg | Do 30 m (przy użyciu adaptera BT700) |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowe, bateria litowo - jonowa |
| Maksymalny czas pracy | Słuchanie muzyki: Słuchawki - 8 h (ANC wł.), z etui ładującym - 24 h (ANC wł.); Rozmowy: Słuchawki - 5,5 h, z etui ładującym - 16,5 h; 15 min ładowania umożliwia 1 h 12 min rozmów |
| Złącze | USB-A |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Adaptacyjna aktywna redukcja szumów (Hybrid Adaptive ANC); Tryb transparentny; Przycisk odbierania połączeń; Inteligentne etui z ekranem dotykowym OLED; Technologia Multipoint; Alerty głosowe; Asystenci głosowi Siri i Google Assistant. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Dźwięk stereo; Mikrofon NoiseBlockAI; Wielkość głośników 10 mm; Technologia ochrony akustycznej SoundGuard Digital. |
| Odporność | IP54 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Etui - 53,5 x 72 x 28 mm |
| Waga | Słuchawka - 5,8 g; Etui - 52,6 g |
| Dołączone akcesoria | Etui ładujące, skrócona instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 38452 |
| Kod producenta (EAN) | 17229188006 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.