Słuchawki Marshall Major V Brązowe - Brown
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Marshall Major V Brązowe - Brown
Słuchawki Marshall Major V to kultowe słuchawki bezprzewodowe nauszne, które dostarczają charakterystycznego, potężnego brzmienia Marshall i oferują spektakularny czas pracy na baterii wynoszący ponad 100 godzin. Model ten wspiera ładowanie bezprzewodowe, posiada wytrzymałą i składaną konstrukcję ułatwiającą transport, a dzięki Bluetooth 5.3 i możliwości pracy przewodowej sprawdzają się idealnie jako słuchawki podróżne dla wymagających audiofili.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Przewodowa i bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3, kabel AUX 3,5 mm |
| Zasięg | Do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator litowo - jonowy; 15 minut ładowania zapewnia 15 godzin bezprzewodowego odtwarzania |
| Maksymalny czas pracy | Do 100 godzin |
| Złącze | USB-C; Jack 3,5 mm |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dodatkowe informacje | Programowalny przycisk "M" (dostęp do Spotify Tap, asystenta głosowego lub ustawień EQ); Przyciski sterujące; Funkcja szybkiego ładowania; Możliwość ładowania bezprzewodowego Qi. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Dynamika: 106 dB; Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz; Impedancja: 32; Dynamiczny typ membrany 40 mm; Kodeki: SBC; MPEG-2 AAC; LC3. |
| Kolor | Brązowy |
| Waga | 186 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C; Kabel jack 3,5 mm; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 1006834 |
| Kod producenta (EAN) | 7340055401128 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.