Słuchawki Google Pixel Buds A-Series Białe - Clearly White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Google Pixel Buds A-Series Białe - Clearly White
Eleganckie słuchawki Google Pixel Buds A-Series w kolorze Clearly White oferują bogaty dźwięk i inteligentne funkcje, które idealnie integrują się z ekosystemem Android. Choć na rynku królują słuchawki bezprzewodowe douszne od Apple czy Samsunga, ten model od Google wyróżnia się unikalnym designem zintegrowanych łuków stabilizujących, które zapewniają pewne dopasowanie nawet podczas intensywnego ruchu.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg | Do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | USB-C |
| Maksymalny czas pracy | Do 5 h na jednym ładowaniu; Do 24 h z etui ładującym |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Przetwornik dynamiczny o średnicy 12 mm; Korekcja głośności; Aktywna redukcja ciśnienia w uchu; Czujnik Halla; Przyspieszeniomierz wykrywający ruch; Czujnik zbliżeniowy; Izolacja hałasu. |
| Odporność | Klasa wodoszczelności - IPX4 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Słuchawka - 29,3 x 17,5 x 20,7 mm; Etui - 47 x 25 x 63 mm |
| Waga | Słuchawka - 5,1 g; Etui - 42,5 g |
| Dołączone akcesoria | Etui ładujące; Kabel USB-C/A; Nakładki w trzech rozmiarach. |
| Kod sklepu (SKU) | GA02213-EU |
| Kod producenta (EAN) | 193575009766 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.