Słuchawki Apple Airpods Max 2 Granatowe - Midnight
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Apple Airpods Max 2 Granatowe - Midnight
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Wokółuszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator litowo - polimerowy; Szybkie ładowanie: 5 minut ładowania = 1,5 godziny słuchania |
| Maksymalny czas pracy | Do 20 godzin słuchania na jednym ładowaniu (z ANC) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Czujniki | Optyczny (w każdym nauszniku), pozycji (w każdym nauszniku), wykrywania etui (w każdym nauszniku), przyspieszeniomierz (w każdym nauszniku), żyroskop (w lewym nauszniku) |
| Dodatkowe informacje | Czip Apple H2 w obu nausznikach; Obsługa aktywnej redukcji hałasu, dźwięku adaptacyjnego oraz trybu kontaktu; Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy; Wykrywanie rozmów, izolacja głosu oraz głośność spersonalizowana. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Dźwięk Lossless i dźwięk o ultraniskim opóźnieniu przy połączeniu przez USB-C; Funkcja Live Listen, poziomy dźwięku w słuchawkach, dostrajanie słuchawek; Stan ultraniskiego zużycia energii, dzięki etui Smart Case. |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 168,6 x 83,4 x 187,3 mm |
| Waga | Słuchawki - 386,2 g; Etui Smart Case - 134,5 g |
| Dołączone akcesoria | Etui Smart Case; Przewód USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | MHWK4ZM/A |
| Kod producenta (EAN) | 195951039176 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.