towar niedostępny
Dostępny
Opis
Skaner 3D Revopoint MetroY
Specyfikacja
| Model | MetroY |
| Kompatybilność | Microsoft Windows 10/11 (64-bit), macOS 11 lub nowszy |
| Procesor | 4-rdzeniowy ARM, 2 GHz |
| Źródło światła 3D | 30 linii krzyżowych; 15 linii równoległych; 1 linia pojedyncza |
| Rozdzielczość kamery | 2 MP |
| Łączność | WiFi 6 |
| Formaty zapisu fragmentów modelu | PLY, OBJ, STL, ASC, 3MF, GLTF, FBX |
| Zasilanie | Sieciowe: 12 V DC / 3 A |
| Złącza / porty | USB-C |
| Prędkość skanowania | Do 1 500 000 punktów/s |
| Zasięg pracy | 200 - 400 mm |
| Pojedynczy zasięg detekcji z bliskiej odległości | 123 x 130 mm @ 200 mm |
| Pojedynczy zasięg detekcji z najdalszej odległości | 290 x 260 mm @ 400 mm |
| Minimalna objętość skanu | 10 x 10 x 10 mm |
| Maksymalna objętość skanu | 100 x 100 x 100 mm |
| Precyzja pojedynczego punktu | 0,01 mm |
| Dokładność całego modelu | 0,02 mm |
| Tryby skanowania | Trzy tryby laserowe: tryb linii krzyżowych, tryb linii równoległych, tryb pojedynczej linii lasera. |
| Czujniki | 12 niebieskich diod LED (oświetlenie pomocnicze); Kamera RGB |
| Odporność | Zakres temperatury pracy od 0°C do 40°C |
| Dodatkowe informacje | Rama z włókna węglowego; Automatyczna kalibracja gimbala; Metody śledzenia: Marker, Global Marker; Integracja z dedykowanym oprogramowaniem Revopoint; Integracja CAD. |
| Wymiary | 211 x 94 x 47 mm |
| Waga | 447 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C do USB-C; Zasilacz; Markery x200; Walizka transportowa; Tablica kalibracyjna; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | METRO-Y3D |
| Kod producenta (EAN) | 6975577881458 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.