Skaner 3D Revopoint MetroX advanced
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Skaner 3D Revopoint MetroX advanced
Specyfikacja
| Model | MetroX Advanced |
| Kompatybilność | Microsoft Windows 10/11 (64-bit), macOS 11 lub nowszy |
| Procesor | 4-rdzeniowy ARM, 2 GHz |
| Źródło światła 3D | 14 niebieskich linii laserowych krzyżowych; 7 niebieskich linii laserowych równoległych; 62-liniowe niebieskie światło strukturalne |
| Rozdzielczość kamery | 2 MP |
| Łączność | WiFi 6 |
| Formaty zapisu fragmentów modelu | PLY, OBJ, STL, ASC, 3MF, GLTF, FBX |
| Zasilanie | Sieciowe: 12 V DC / 3 A |
| Złącza / porty | USB-C |
| Prędkość skanowania | Do 800 000 pkt/s (laser)/do 7 000 000 pkt/s (światło strukturalne) |
| Zasięg pracy | 200 - 400 mm |
| Pojedynczy zasięg detekcji z bliskiej odległości | 160 x 70 mm @ 200 mm |
| Pojedynczy zasięg detekcji z najdalszej odległości | 320 x 215 mm @ 400 mm |
| Minimalna objętość skanu | 10 x 10 x 10 mm |
| Maksymalna objętość skanu | 100 x 100 x 100 mm |
| Precyzja pojedynczego punktu | 0,01 mm |
| Dokładność całego modelu | 0,03 mm |
| Tryby skanowania | Linie laserowe (krzyżowe/równoległe); Światło strukturalne; Stolik obrotowy |
| Czujniki | Kamery głębi (2 MPx); Kamera RGB (2 MPx); IMU (G-sensor) |
| Dodatkowe informacje | Technologia niebieskiego lasera; Automatyczna kalibracja; Obsługa tekstur RGB; Czteroprzyciskowy panel sterowania w czasie rzeczywistym; Metody śledzenia: Feature, Marker, Global Marker; Oświetlenie pomocnicze - 12 niebieskich diod LED. |
| Wymiary | 209 x 88 x 44 mm |
| Waga | 508 g |
| Akcesoria dodatkowe | Pasek na nadgarstek; Statyw; Podstawka pod skaner; Zasilacz; Dwuosiowa obrotnica; Płytka kalibracyjna; Markery (6 mm); Kabel USB-C do USB-A; Kabel USB-A do USB-C. |
| Akcesoria dodatkowe | Pokrowiec; Popiersie do skanu; Magnetyczny marker kulkowy x10; Magnetyczny marker kopułowy x10; Magnetyczny marker w kształcie piramidy x4; Marker w kształcie paska; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | METROXADV3D |
| Kod producenta (EAN) | 6975577880901 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.