towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Skaner 3D Creality Sermoon S1
Specyfikacja
| Model | Sermoon S1 |
| System operacyjny | Creality Scan 4.0 |
| Kompatybilność | Microsoft Windows 10/11 (64-bit), macOS 11 lub nowszy; Dla Android i iOS wymagane są akcesoria do skanowania bezprzewodowego |
| Procesor | Brak danych o procesorze wewnętrznym (wymagany procesor hosta: Intel i7 10. generacji lub Apple M1/M2/M3/M4) |
| Źródło światła 3D | System Multi-Light: 1 pojedyncza linia, 7 równoległych i 34 skrzyżowane niebieskie linie laserowe oraz światło strukturalne NIR |
| Rozdzielczość kamery | Kamera RGB 2 MP (tekstury) oraz kamera szerokokątna 1 MP |
| Łączność | Przewodowa przez USB 3.0 |
| Formaty zapisu fragmentów modelu | STL, OBJ, PLY, ASC |
| Zasilanie | Sieciowe: 12 V DC / 3 A; Akumulator litowo - jonowy |
| Pojemność akumulatora | 4850 mAh |
| Złącza / porty | USB-C |
| Prędkość skanowania | Tryb pojedynczej niebieskiej linii - 108 000 pomiarów/s; Tryb 7 równoległych niebieskich linii - 756 000 pomiarów/s; Tryb 34 krzyżujących się niebieskich linii - 1,428,000 pomiarów/s; Tryb światła strukturalnego - 4,600,000 pomiarów/s |
| Zasięg pracy | Tryb pojedynczej niebieskiej linii - 200 - 600 mm; Tryb 7 równoległych niebieskich linii - 150 - 400 mm; Tryb 34 krzyżujących się niebieskich linii - 200 - 600 mm |
| Pojedynczy zasięg detekcji z bliskiej odległości | 205 x 147 mm @ 200 mm |
| Pojedynczy zasięg detekcji z najdalszej odległości | 1245 x 754 mm @ 1200 mm |
| Minimalna objętość skanu | 5 x 5 x 5 mm |
| Maksymalna objętość skanu | Nieokreślona; Możliwość łączenia wielu projektów w kompletny model |
| Precyzja pojedynczego punktu | Laser - do 0,02 mm; Światło strukturalne - do 0,075 mm |
| Dokładność całego modelu | Laser - 0,02 mm + 0,08 mm / m; Światło strukturalne - 0,075 mm + 0,1 mm / m |
| Tryby skanowania | Niebieski laser (linie krzyżowe, równoległe, pojedyncze); Tryb podczerwieni (tekstura, geometria, markery) |
| Czujniki | Kamery laserowe, kamera szerokokątna, kamera RGB, 12 białych diod LED (oświetlenie kolorów) oraz 4 diody IR (rozpoznawanie markerów |
| Odporność | Możliwość skanowania na zewnątrz przy oświetleniu do 100 000 luksów; Temperatura pracy: -10 °C do 40 °C; Wilgotność otoczenia: 10-90 % wilgotności względnej |
| Dodatkowe informacje | Laser klasy I i II (bezpieczny dla oczu); Obsługa mapowania kolorów; Wysokoprecyzyjna szklana płytka kalibracyjna; Czterosoczewkowe widzenie stereoskopowe; Algorytm kompensacji temperatury; Integracja z procesami CAD, CAM i druku 3D. |
| Wymiary | 225 x 53 x 76 mm |
| Waga | 508 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB 3.0; Zasilacz; Markery odblaskowe (D6 mm x 10 arkuszy, D3 mm x 10 arkuszy); Płytka kalibracyjna; Adapter typu C; Opaska; Szmatka do czyszczenia; Wodoodporne etui; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 4008050063 |
| Kod producenta (EAN) | 6977905741946 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.