towar niedostępny
Dostępny
Opis
Skaner 3D Creality RaptorX
Specyfikacja
| Model | RaptorX |
| System operacyjny | CrealityScan; integracja z Geomagic Control X, Design X, Verisurf Inspect |
| Kompatybilność | Windows 10/11 (64-bit), macOS (seria M1/M2/M3) |
| Źródło światła 3D | Hybrydowe: 41 linii niebieskiego lasera (34 krzyżowe + 7 równoległych); Światło bliskiej podczerwieni (NIR) |
| Rozdzielczość kamery | ~2,3 MP (1920 x 1200 pikseli) |
| Łączność | WiFi 6 (AX6000) do 4,7 Gb/s, USB 3.0 / USB typu C |
| Formaty zapisu fragmentów modelu | OBJ, STL, PLY |
| Zasilanie | Bateria litowa; 12 V / 2 A |
| Pojemność akumulatora | Skaner - 35400 mWh; Do 4 h ciągłej pracy, ładowanie do 80% w 1,5 h; Uchwyt skanera - 2x 5000 mAh |
| Moc szybkiego ładowania [W] | Uchwyt skanera - 30 W PD/AFC/FCP |
| Złącza / porty | USB-C; USB 3.0 |
| Prędkość skanowania | 7 niebieskich równoległych linii laserowych - 420 000 pomiarów/s; 34 niebieskie równoległe linie laserowe - 1 020 000 pomiarów/s; Podczerwień - 3 580 000 pomiarów/s |
| Zasięg pracy | 7 równoległych niebieskich linii laserowych - 220 - 550 mm; Niebieskie 22 skrzyżowane linie laserowe - 160 - 400 mm; 22 niebieskie linie laserowe - 200 - 550 mm; IR krótkiego zasięgu - 170 - 400 mm; IR dalekiego zasięgu - 200 - 1200 mm |
| Pojedynczy zasięg detekcji z bliskiej odległości | Tryb laserowy - 270 x 170 @300 mm |
| Pojedynczy zasięg detekcji z najdalszej odległości | Tryb laserowy - 452 x 348 @ 600 mm; Tryb podczerwieni - 630 x 550 mm @1000 mm |
| Minimalna objętość skanu | Tryb laserowy - 5 x 5 x 5 mm; Tryb podczerwieni - 150 x 150 x 150 mm |
| Maksymalna objętość skanu | Do 4000 mm (rozmiar obiektu) |
| Precyzja pojedynczego punktu | Tryb laserowy - do 0,02 mm; Podczerwień - do 0,05 mm |
| Dokładność całego modelu | Tryb laserowy - do 0,02 mm + 0,06 mm / m; Podczerwień - do 0,05 mm + 0,1 mm / m |
| Tryby skanowania | Laser (7 linii równoległych), Laser (34 linie krzyżowe), NIR (światło strukturalne) |
| Czujniki | IMU (jednostka inercyjna) dla stabilizacji obrazu; 12 niebieskich diod LED, algorytm kompensacji temperatury |
| Odporność | Możliwość skanowania na zewnątrz przy oświetleniu do 100 000 luksów (laser), do 30 000 luksów (NIR); Temperatura pracy od -10°C do 40°C; Wilgotność pracy od 10 do 90% RH |
| Dodatkowe informacje | Bezprzewodowe skanowanie; Technologia One-Shot 3D (stabilizacja); 24-bitowe mapowanie kolorów; Skanowanie bez znaczników (Markerless); Algorytm antywstrząsowy; Funkcja Mirroringu; Bezprzewodowy uchwyt; Wskaźnik LED stanu pracy. |
| Wymiary | 215 x 50 x 74 mm |
| Waga | 405 g |
| Akcesoria dodatkowe | Uchwyt do skanowania bezprzewodowego z funkcją ładowania, szklana płyta kalibracyjna, magnetyczny uchwyt na telefon, walizka transportowa |
| Akcesoria dodatkowe | Zestaw znaczników odblaskowych (80 szt.), adapter WiFi 6 USB, komplet przewodów (USB-C, USB-A, zasilające), smycz zabezpieczająca. |
| Kod sklepu (SKU) | 4007030238 |
| Kod producenta (EAN) | 6971636405283 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.