Przenośna stacja zasilania Ecoflow River 3 Max
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Przenośna stacja zasilania Ecoflow River 3 Max
Przenośna stacja zasilania EcoFlow River 3 Max to mobilne centrum energii o pojemności 572 Wh i stałej mocy 600 W RMS, idealne na kemping i jako zasilanie awaryjne domu. Dzięki ultra szybkiemu ładowaniu oraz funkcji UPS z przełączaniem poniżej 10 ms, stacja z ogniwami LiFePO4 zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność w terenie i w domu.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Przenośna stacja zasilania |
| Typ akumulatora | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Pojemność akumulatora | 572 Wh |
| Pojemność nominalna (mAh) | 179200 mAh |
| Żywotność | Ok. 3000 cykli (do 80% pojemności) |
| Gniazda wejściowe | AC, fotowoltaiczne, wejście samochodowe, USB-C, wejście dla generatora prądu |
| Gniazda wyjściowe | AC, USB-A, USB-C, wyjście samochodowe |
| Moc wejściowa (W) | AC: 650 W; fotowoltaiczne: 220 W (maks.), wejście samochodowe: 220 W (maks.); USB-C: 140 W (maks.); wejście dla generatora prądu: 650 W |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | 600 W (1200 W w X-Boost) |
| Napięcie wejściowe (V) | AC: 200-240 V, 3 A, maks., 50/60 Hz; fotowoltaiczne: 11-55 V, 13 A; wejście samochodowe: 11-55 V, 8 A; USB-C: 5/9/12/15 V = 3 A maks., 20/28 V = 5 A maks.; wejście dla generatora prądu: 200-240 V, 3 A, maks., 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe (V) | 230 V |
| Ładowanie solarne | Tak |
| Łączność | Aplikacja EcoFlow, WiFi, Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Łączność bezprzewodowa przez WiFi, Bluetooth, żywotność: 3000 cykli do 80% pojemności, możliwość ładowania przez panele fotowoltaiczne, maksymalna moc jednocześnie podłączonych urządzeń: 600 W, czas ładowania: min. 200 min, klasa szczelności IP54. |
| Zabezpieczenia | Poziom hałasu: ok. 30 dB, optymalna temp. pracy: 20°C do 30°C, temp. ładowania: 0°C do 45°C, temp. rozładowania: -10°C do 45°C, temp. przechowywania: 20°C do 30°C, wysokość pracy: ≤ 2000 m, zasilanie awaryjne. |
| Certyfikaty | IP54 |
| Materiał obudowy | Wysokiej jakości tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 234 x 224 x 255 mm |
| Waga | 8 kg |
| Kod sklepu (SKU) | EFRIV3MAX |
| Kod producenta (EAN) | 4895251627955 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.