Przełącznik ScreenBeam Pro Switch do 1100Plus/MTR Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Przełącznik ScreenBeam Pro Switch do 1100Plus/MTR Czarny - Black
Specyfikacja
| Łączność | Wyjście: 4 x USB-A 3.0, wejście: 2 x USB-A 3.0 |
| Źródło zasilania | Sieciowe, DC: 5 V/2 A |
| Wymiary | 73 x 18 x 43 mm (szer. x wys. x gł.) |
| Waga | 52 g |
| Dodatkowe informacje | Pozwala na podłączenie zestawu nagłośnieniowego oraz kamery zainstalowanej w sali i używanie ich bezprzewodowo z laptopem w trybie BYOD w trakcie spotkań w aplikacjach: Teams, Zoom, Webex. Certyfikowany z Yamaha Adecia, Yealink. |
| Dołączone akcesoria | 2 x kabel USB 1 m, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SBUSBSW4EU |
| Kod producenta (EAN) | 850015351006 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.