Projektor laserowy JMGO PicoPlay+ Zestaw Szary - Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Projektor laserowy JMGO PicoPlay+ Zestaw Szary - Grey
Specyfikacja
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | LED |
| Trwałość źródła światła LED | 25 000 h |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 pikseli |
| Obsługiwana rozdzielczość | Full HD (1920 x 1080) |
| Wielkość wyświetlanego obrazu | Od 40 do 200 cali |
| Odległość projekcji | Od 8,9 do 36,8 cm |
| Format obrazu | 16:9 |
| Proporcje rzutu | 1,2:1 |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 |
| Regulacja ostrości | Automatyczna (Instant Auto Focus) |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | Automatyczna w pionie i poziomie (Automatyczna korekcja keystone) |
| Zintegrowany odtwarzacz multimedialny | Tak |
| Dźwięk | 8 W głośnik Dynaudio; Dolby Atmos; Otaczający dźwięk 360; Hi-Fi Audio |
| Łączność | Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 |
| Złącza / porty | HDMI 2.1 (z eARC); 1x USB-A 2.0; 1x USB-C |
| Źródło zasilania | Zasilanie sieciowe przez USB-C; Pojemność baterii - 20 000 mAh (statyw) |
| Wymiary | Projektor - 85 x 166 x 85 mm |
| Waga | Projektor - 720 g |
| Dodatkowe informacje | Jasność 450 ANSI Lumenów; Dotykowy panel ułatwiający sterowanie; Funkcja screen mirroring; Elsatyczny gimbal; Ambient Light; Gama kolorów 90% DCI-P3; HDR10; 2 GB RAM/16 GB ROM |
| Dołączone akcesoria | Walizka transportowa; Statyw z powerbankiem; Filtr optyczny; Zasilacz; Pilot; Pokrowiec ochronny; Kabel USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07621 |
| Kod producenta (EAN) | 6959422615924 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.