Projektor laserowy JMGO O2S Ultra 4K Szary - Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Projektor laserowy JMGO O2S Ultra 4K Szary - Grey
Specyfikacja
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Triple Laser RGB |
| Trwałość źródła światła LED | 30 000 h |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 pikseli |
| Obsługiwana rozdzielczość | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Wielkość wyświetlanego obrazu | Od 80 do 150 cali |
| Odległość projekcji | Od 8,9 do 36,8 cm |
| Format obrazu | 16:9 |
| Proporcje rzutu | 0,16:1 |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1; Kontrast dynamiczny - 3000000:1 |
| Regulacja ostrości | Automatyczna (Instant Auto Focus) |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | Automatyczna w pionie i poziomie (Automatyczna korekcja keystone) |
| Zintegrowany odtwarzacz multimedialny | Tak |
| Dźwięk | 2x 10 W głośnik Dynaudio; Dolby Atmos; 40 Hz Subwoofer Estrem |
| Łączność | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 |
| Złącza / porty | 2x HDMI 2.1 (1x z eARC); 1x USB-A 2.0 |
| Źródło zasilania | Zasilacz sieciowy 100 - 240 V AC; 20 V / 3,25 A; Pobór mocy <240 W |
| Wymiary | 312 x 290 x 140 mm |
| Waga | 4,5 kg |
| Dodatkowe informacje | Jasność 3600 ANSI Lumenów; Szeroka gama kolorów 110% BT.2020; Typ projekcji: przednia, tylna lub montaż sufitowy; Technologia wyświetlania: DLP, HDR, HDR 10; Inteligentna ochrona oczu; Poziom hałasu: <26 dB; Pamięć: 4 GB RAM/64 GB ROM. |
| Dołączone akcesoria | Etui transportowe; Pilot Bluetooth; Instrukcja obsługi; Kabel zasilający; Zasilacz; Ściereczka do czyszczenia. |
| Kod sklepu (SKU) | JA1/8T2 |
| Kod producenta (EAN) | 6959422615948 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.