towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Projektor laserowy JMGO N3 4K Szary - Grey
Specyfikacja
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Triple Laser RGB |
| Trwałość źródła światła LED | 30 000 h |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 pikseli |
| Obsługiwana rozdzielczość | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Wielkość wyświetlanego obrazu | Od 85 do 300 cali |
| Odległość projekcji | Od 1,9 do 4,3 m |
| Format obrazu | 16:9 |
| Proporcje rzutu | 1.0~1.3:1 Zoom Optyczny |
| Współczynnik kontrastu | 1600:1 |
| Regulacja ostrości | Automatyczna (Instant Auto Focus) |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | Automatyczna w pionie i poziomie (Automatyczna korekcja keystone) |
| Zintegrowany odtwarzacz multimedialny | Tak |
| Dźwięk | System Master Sound Hi-Fi, głośniki 2x 10 W, wsparcie Dolby Audio i DTS |
| Łączność | Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 |
| Złącza / porty | 2x HDMI 2.1 (1x z eARC); 1x USB-A 2.0; 1x USB-C; 1x Jack 3,5 mm |
| Źródło zasilania | Zasilacz sieciowy 100 - 240 V AC; 20 V / 3,25 A; Pobór mocy 150 W |
| Wymiary | 245 x 195 x 223 mm |
| Waga | 3,6 kg |
| Dodatkowe informacje | Jasność 1800 ANSI Lumenów; Szeroka gama kolorów 110% BT.2020; Wysoka precyzja kolorów ΔE < 0.85; Regulacja kąta projekcji o 160° (zintegrowany gimbal); Obsługa 3D; Poziom hałasu <26 dB; Pamięć 2GB RAM / 32GB ROM; Certyfikat SGS z oceną A+. |
| Dołączone akcesoria | Etui transportowe; Pilot Bluetooth; Bateria AAA; Instrukcja obsługi; Kabel zasilający; Zasilacz. |
| Kod sklepu (SKU) | J93-8K2 |
| Kod producenta (EAN) | 6959422616150 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.