Projektor laserowy JMGO N1S SE Biało-szary - White and grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Projektor laserowy JMGO N1S SE Biało-szary - White and grey
Specyfikacja
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Triple Laser RGB |
| Trwałość źródła światła LED | 30 000 h |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 pikseli |
| Obsługiwana rozdzielczość | Full HD (1920 x 1080) |
| Wielkość wyświetlanego obrazu | Od 40 do 200 cali |
| Odległość projekcji | Od 1,2 do 5,3 m |
| Format obrazu | 16:9 |
| Proporcje rzutu | 1,2:1 |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 |
| Regulacja ostrości | Automatyczna (Instant Auto Focus) |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | Automatyczna w pionie i poziomie |
| Zintegrowany odtwarzacz multimedialny | Tak |
| Dźwięk | System Master Sound, głośniki 2x 5 W, wsparcie Dolby Audio i DTS |
| Łączność | Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 |
| Złącza / porty | 1x HDMI 2.1 (ARC); 1x USB-A 2.0; 1x Jack 3,5 mm |
| Źródło zasilania | Zasilacz sieciowy 100 - 240 V AC; 20 V / 3,25 A; Możliwość ładowania przez powerbank 65 W |
| Wymiary | 187 x 165 x 191 mm (wys. x szer. x gł.) |
| Waga | 1,8 kg |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany Google Cast; Flexismart Adaptive System; Funkcja Smart Care; Sterowanie przy pomocy Google Assistant; Poziom hałasu poniżej 26 dB; Zintegrowany gimbal (obrót 360° / pochylenie 127°). |
| Dołączone akcesoria | Pilot Bluetooth, zasilacz, kabel zasilający, walizka transportowa z EPP, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | J61-7K3 |
| Kod producenta (EAN) | 6959422615634 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.