Projektor BlitzWolf BW-V2 LED Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Projektor BlitzWolf BW-V2 LED Biały - White
Multimedialny projektor Blitzwolf BW-V2 to nowoczesne urządzenie typu "kino domowe" oferujące natywną rozdzielczość Full HD 1080p oraz wbudowany system Android 9.0, który umożliwia bezpośredni dostęp do aplikacji takich jak YouTube czy Netflix bez użycia zewnętrznych urządzeń. Dzięki automatycznej korekcji trapezu, szybkiej łączności Wi-Fi 2.4G/5G oraz poręcznej konstrukcji z uchwytem, projektor ten zapewnia wysoką jakość obrazu o przekątnej do 150 cali w dowolnym miejscu.
Specyfikacja
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Źródło światła | LED |
| Trwałość źródła światła LED | 50 000 h |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 pikseli |
| Obsługiwana rozdzielczość | Full HD: 1920 x 1080 pikseli |
| Wielkość wyświetlanego obrazu | Od 84 do 150 cali |
| Odległość projekcji | 2,6 - 4,65 m |
| Format obrazu | 16:9 |
| Proporcje rzutu | 1,4:1 |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |
| Regulacja ostrości | Ręczne ustawianie ostrości |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | Automatyczna korekcja pionowa, możliwość ręcznej regulacji bocznej |
| Zintegrowany odtwarzacz multimedialny | Tak |
| Dźwięk | 2 x 5 W |
| Łączność | WiFi podwójne 2.4G i 5G, Bluetooth 5.0, AV, słuchawki jack 3,5 mm, HDMI, USB |
| Źródło zasilania | Zasilanie sieciowe (AC): AC 110-240V |
| Wymiary | 19 x 13 x 14 cm |
| Waga | 1,25 kg |
| Dodatkowe informacje | Jasność: 200 ANSI lumenów, projektor obsługuje ponad 3000 aplikacji, Android 9.0, pamięć: Cache 2 GB + eMMC 32 GB, obszar projekcji: 84-150 cali, pobór mocy: 65 W, możliwość połączenia z zewnętrzną myszą, głośnikiem lub pilotem. |
| Dołączone akcesoria | Pilot zdalnego sterowania, kabel zasilający, podstawka, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | BW-V2 |
| Kod producenta (EAN) | 5905316140752 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.