towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Projektor BenQ TK710 Biały - White
Specyfikacja
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Laser |
| Trwałość źródła światła LED | 20 000 h |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 pikseli |
| Obsługiwana rozdzielczość | 4K UHD |
| Wielkość wyświetlanego obrazu | Przekątna może wynosić od ok. 150 do 196 cali; zależna od odległości projekcji (dla 100 cali przekątnej wymaga ok. 2.5–3.3 m). |
| Odległość projekcji | 1,5 - 4,8 m |
| Format obrazu | 16:9 |
| Proporcje rzutu | 1.15 ~ 1.5 |
| Współczynnik kontrastu | 600 000:1 |
| Regulacja ostrości | Optyczny zoom 1,3x oraz pionowe przesunięcieobiektywu (Vertical Lens Shift, 10%) |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | 3D Keystone (korekcja w pionie i poziomie ±30%). |
| Dźwięk | Obsługa ARC/eARC (przesyłanie dźwięku 7.1-kanałowego i Dolby Atmos do systemu zewnętrznego) |
| Łączność | Wejścia: 2x HDMI 2.0b, 1x USB-A, 1x RS232; Wyjścia: 1x 3,5 mm Jack (audio) |
| Źródło zasilania | Zasilanie sieciowe (AC): 220 - 240 V |
| Wymiary | 30,42 x 11,24 x 23,25 cm |
| Waga | 3 kg |
| Dodatkowe informacje | Luminacja żarówki: 3 200 ANSI Lumen, poziom hałasu: 28 dB (szumy urządzenia eco), 31 dB (szumy urządzenia), udoskonalone ciemne szczegóły, specjalistyczne tryby gry HDR. |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający, pilot. |
| Kod sklepu (SKU) | 9H.JSJ77.17E |
| Kod producenta (EAN) | 4718755093548 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.