Powiększalnik do kolimatora Vortex Optix Micro 3x
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powiększalnik do kolimatora Vortex Optix Micro 3x
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 3x |
| Średnica obiektywu | 22 mm |
| Kątowe pole widzenia | 7,3° (liniowe: 12,7 m na 100 m) |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 7,33 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | Pierścień regulacji dioptrii do dostosowania ostrości obrazu do wzroku użytkownika |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Nie |
| Informacje dodatkowe | Konstrukcja odporna na silny odrzut i uderzenia; Soczewki z pełną powłoką wielowarstwową; Regulowana wysokość montażu; Montaż typu Flip-to-Side z szybkozłączką. |
| Dołączone akcesoria | Podkładka dystansowa; Gumowe osłony soczewek; Ściereczka do czyszczenia optyki; Klucz imbusowy 3 mm; Zestaw śrub montażowych. |
| Wymiary | Długość całkowita ok. 74 mm (2,9 cala) |
| Waga | Ok. 196 g (6,9 oz) bez montażu; Ok. 270 g (9,55 oz) z kompletnym montażem |
| Kod sklepu (SKU) | 186-375 |
| Kod EAN | 843829101370 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.