Powerbank ze zintegrowanym kablem Enterprise 4smarts 45 W 20000 mAh Szary - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank ze zintegrowanym kablem Enterprise 4smarts 45 W 20000 mAh Szary - Gray
Ten profesjonalny powerbank 4smarts Enterprise to wydajne przenośne źródło energii o pojemności 20 000 mAh, które dzięki mocy 45 W gwarantuje ultra szybkie ładowanie. Jest to idealny powerbank do laptopa i do telefonu, który wykorzystuje technologię Power Delivery (PD) i jest uznawany za idealny dla użytkowników ceniących kompaktowy rozmiar.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 1 x port: USB-C, 1 x dołączony kabel USB-C, 1 x port USB-A |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Moc maksymalna dołączonego kabla: 45 W, funkcja ładowania przelotowego, materiał: ABS, PC, wyświetlacz LCD, protokoły szybkiego ładowania. |
| Wysokość | 103 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| Grubość | 29 mm |
| Waga | 330 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07396 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011911011 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.