Powerbank ze zintegrowanym kablem Enterprise 4smarts 20000 mAh Szary - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank ze zintegrowanym kablem Enterprise 4smarts 20000 mAh Szary - Gray
Ten wysokiej klasy powerbank 20000mAh Enterprise 4smarts to idealny powerbank do samochodu i w podróży, zapewniający wielokrotne i niezawodne ładowanie do telefonu i tabletu w każdych warunkach. Urządzenie posiada zintegrowany kabel USB-C oraz dodatkowy port USB-A, co sprawia, że jest to powerbank o dużej pojemności, który zawsze jest gotowy do szybkiego zasilania wielu urządzeń.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 2 x USB-C (Power Delivery do 100 W), 1 x USB-A (Quick Charge 3.0 / SCP do 30 W) |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Moc maksymalna dołączonego kabla: 165 W, napięcie maksymalne: do 20V/8.25A (165 W max), Power Delivery 3.0, PPS, Quick Charge 3.0, SCP, AFC, FCP, materiał obudowy: ABS, aluminium, zabezpieczenia: OVP, OCP, OTP, SCP - ochrona przed przepięciem, przegrzanie |
| Wysokość | 155 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Grubość | 20 mm |
| Waga | 410 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | 4SM000011 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011912261 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.