Powerbank ze zintegrowanym kablem Enterprise 4smarts 20000 mAh 130 W Szary - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank ze zintegrowanym kablem Enterprise 4smarts 20000 mAh 130 W Szary - Gray
Ten powerbank ze zintegrowanym kablem jest mobilnym centrum zasilania, oferującym dużą pojemność 20000 mAh oraz imponującą moc 130 W, co czyni go w pełni funkcjonalnym powerbankiem do laptopa.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | USB-C x2 + USB-A |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Moc maksymalna dołączonego kabla: 130 W, napięcie maksymalne: do 20V/8.25A (130 W max), Power Delivery 3.0, PPS, Quick Charge 3.0, SCP, AFC, FCP, materiał obudowy: ABS, poliwęglan, zabezpieczenia: OVP, OCP, OTP, SCP - ochrona przed przepięciem. |
| Wysokość | 155 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Grubość | 20 mm |
| Waga | 410 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07105 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011909155 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.