Powerbank ze zintegrowanym kablem 4smarts Lucid 3w1 10000 mAh 20W Szary - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank ze zintegrowanym kablem 4smarts Lucid 3w1 10000 mAh 20W Szary - Gray
Ten hybrydowy powerbank Lucid 3w1 o pojemności 10000 mAh łączy funkcje ładowarki sieciowej i baterii przenośnej, a dzięki zintegrowanemu kablowi Lightning, portom USB oraz maksymalnej mocy 20 W umożliwia efektywne zasilanie nawet czterech urządzeń jednocześnie.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | USB-C x2, kabel lightning, USB-A |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) wskazuje poziom naładowania baterii, materiał wykonania: ABS, PVC, TPE, pojemność baterii: 10000 mAh, napięcie wejściowe USB-C: DC 5V/3A 9 V / 2 A ; 12 V / 1,5 A ; do 18 W. |
| Wysokość | 133 mm |
| Szerokość | 77 mm |
| Grubość | 30 mm |
| Waga | 249 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód lightning |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07268 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011910120 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.