Powerbank z kablem 4smarts Volthub Pro 20000 mAh Szary - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank z kablem 4smarts Volthub Pro 20000 mAh Szary - Gray
Powerbank 4smarts VoltHub Pro wyróżnia się dużą pojemnością (powerbank 20000 mAh) i maksymalną mocą 22,5 W. Powerbank obsługuje protokoły takie jak Quick Charge 3.0 i Power Delivery 3.0. Dzięki czterem portom, w tym wejściu/wyjściu USB-C, możliwe jest jednoczesne szybkie zasilanie czterech urządzeń jednocześnie, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako powerbank do telefonu.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-C (PD), 2x USB-A (Quick Charge), Micro-USB |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Kabel USB-C/USB-A obsługujący moc aż do 60W o dł. 25 cm, obsługa protokołów Quick Charge 3.0, USB Power Delivery 3.0, Huawei SuperCharge, materiał: ABS, aluminium, cyfrowy wyświetlacz, w zestawie pokrowiec. |
| Wysokość | 145 mm |
| Szerokość | 66 mm |
| Grubość | 28 mm |
| Waga | 450 g |
| Akcesoria dodatkowe | Przewód USB-C do USB-C/USB-A |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07375 |
| Kod producenta (EAN) | 4250774954719 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.