Powerbank solarny 4smarts Rugged TitanPack UltiMag 20000 mAh Zielony - Green
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank solarny 4smarts Rugged TitanPack UltiMag MagSafe 20000 mAh Zielony - Green
Powerbank solarny 4smarts Rugged TitanPack to idealny wybór dla entuzjastów outdooru, oferujący ogromną pojemność 20000mAh i ładowanie awaryjne energią słoneczną. Ten wytrzymały powerbank MagSafe zapewnia szybkie, bezprzewodowe ładowanie, będąc najlepszym powerbankiem do telefonu i powerbankiem do iPhone'a w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | USB-A, USB-C, Lightning, Micro-USB, Qi |
| Kolor dominujący | Zielony |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Możliowść ładowania powerbanka w trakcie ładowania urządzeń, ładowanie awaryjne poprzez panel solarny, latarka LED, wodoodporność IPX4, odporna na wstrząsy obudowa z ABS, wskaźnik LED, |
| Wysokość | 117 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Grubość | 33 mm |
| Waga | 550 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-A - USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KAT06969 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011912452 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.