Powerbank solarny 4smarts Rugged Prepper 12000 mAh Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank solarny 4smarts Rugged Prepper 12000 mAh Czarny - Black
Ten powerbank solarny o pojemności 12000 mAh to idealna przenośna stacja zasilania na każdą wyprawę. Oferuje całkowicie autonomiczne zasilanie dzięki wbudowanemu panelowi słonecznemu i dodatkowej ręcznej korbce (dynamo). Urządzenie posiada wzmocnioną obudowę z klasą IPX4 (ochrona przed zachlapaniem), jest wyposażone w latarkę z funkcją wzywania SOS i umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń przez porty USB.
Specyfikacja
| Pojemność | 12 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 1 x USB-A, 1 x USB-C, solar |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Autonomiczne ładowanie przez: panel słoneczny oraz ręczną korbkę (dynamo), wbudowana latarka z 3 stopniami jasności i funkcją SOS, wodoodporność i pyłoszczelność klasy IPX4. |
| Wysokość | 14,4 cm |
| Szerokość | 7,9 cm |
| Grubość | 3,6 cm |
| Waga | 310 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-A - USB-C, karabńczyk, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07306 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011902330 |
| Gwarancja | 6 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.