Powerbank magnetyczny Teltech TPM-10 10000 mAh 15 W Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank magnetyczny Teltech TPM-10 10000 mAh 15 W Czarny - Black
Odkryj wygodę ładowania bezprzewodowego z modelem Teltech TPM-10, który łączy dużą pojemność 10000 mAh z kompaktowym i stylowym designem. Ten czarny mały powerbank wykorzystuje ogniwa litowo-polimerowe, gwarantujące długą żywotność oraz bezpieczeństwo podczas zasilania Twoich urządzeń mobilnych. Wyposażony w szybkie wejście USB-C 3A, ten powerbank MagSafe stanowi niezawodne źródło energii na konferencje, podróże i sytuacje awaryjne.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Wejście: USB-C (5 V/3 A), wyjście: 1x indukcyjne MagSafe 15 W |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V = 3 A |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5 V |
| Moc | 15 W |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Kompaktowy rozmiar; Szybkie i stabilne ładowanie; Mocne przyleganie do smartfona; Konstrukcja typu SLIM. |
| Waga | 264 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | 37987 |
| Kod producenta (EAN) | 5904238729601 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.