Powerbank magnetyczny Baseus Nomos Qi2 10000 mAh 45 W Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank magnetyczny Baseus Nomos Qi2 10000 mAh 45 W Czarny - Black
Powerbank marki Baseus 10000 mAh to zaawansowany powerbank MagSafe, który dzięki certyfikatowi Qi2 zapewnia szybkie ładowanie bezprzewodowe i stanowi idealne źródło zasilania smartfonów iPhone. Urządzenie posiada port USB-C o mocy 45 W z funkcją Fast Charge, co sprawia, że błyskawicznie odnawia energię Twoich urządzeń mobilnych w każdych warunkach.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-C; 1x Kabel USB-C; 1x Qi2 |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V; 9 V; 12 V; 15 V (maks. 30 W) |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5 V; 9 V; 12 V; 15 V; 10 V (SCP); PPS 5-11 V (maks. 45 W) |
| Moc | 45 W (przewodowo), 15 W (bezprzewodowo Qi2) |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem, zwarciem i przepięciem; Jednoczesne ładowanie trzech urządzeń; Technologia USB-C PD; Zintegrowana podpórka; Inteligentny wyświetlacz. |
| Odporność i certyfikaty | Qi2 |
| Wysokość | 108 mm |
| Szerokość | 67,9 mm |
| Grubość | 19,6 mm |
| Waga | 295 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany kabel USB-C, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | P10078800123 |
| Kod producenta (EAN) | 6932172677589 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.