Powerbank indukcyjny AWEI PA-10 10000 mAh 20 W Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank indukcyjny AWEI PA-10 10000 mAh 20 W Czarny - Black
Powerbank MagSafe Awei PA-10 o pojemności 10 000 mAh to idealny powerbank do iPhone, który łączy funkcję bezprzewodowego ładowania z praktyczną podstawką. Ten nowoczesny powerbank typu C oferuje szybkie ładowanie o mocy do 20 W przewodowo oraz 15 W indukcyjnie, zapewniając pełną wydajność w każdej sytuacji. Wbudowany wyświetlacz cyfrowy pokazuje poziom energii w czasie rzeczywistym, a kompaktowa obudowa z aluminium i ABS gwarantuje trwałość.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | USB-C, Ligtning |
| Napięcie wejściowe (V) | Lightning: 5 V (2 A); USB-C: 5 V (3 A), 9 V (2 A) |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB-C: 5 V (3 A), 9 V (2.22 A), 10 V (2 A), 12 V (1.67 A); ładowanie indukcyjne: 5 W, 7.5 W, 10 W, 15 W |
| Moc | 20 W (przewodowo), 15 W (bezprzewodowo) |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Wbudowana podstawka (stojak); Wyświetlacz cyfrowy; Wbudowany wentylator chłodzący; Ładowanie indukcyjne i przewodowe jednocześnie. |
| Odporność i certyfikaty | Wielowarstwowa ochrona przed przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem |
| Wysokość | 110 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Grubość | 20 mm |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C, Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | AWE000283 |
| Kod producenta (EAN) | 6954284023009 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.