Powerbank Ugreen PB721 Genshin Impact Series 20000 mAh 130 W Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Ugreen PB721 Genshin Impact Series 20000 mAh 130 W Czarny - Black
Ugreen PB721 z kolekcjonerskiej serii Genshin Impact to zaawansowany powerbank 20000 mAh, który dzięki swojej wysokiej mocy wyjściowej z powodzeniem pełni funkcję wydajnego powerbanku do laptopa podczas pracy zdalnej. Wyposażenie w nowoczesne gniazda USB-C oraz pełne wsparcie dla standardów Fast Charge umożliwia błyskawiczne i bezpieczne uzupełnianie energii w wielu urządzeniach mobilnych jednocześnie.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - jonowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 2x USB-C, 1x USB-A |
| Napięcie wejściowe (V) | 5V / 9V / 12V / 15V / 20V (obsługa Fast Charging) |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5V / 9V / 10V / 12V / 15V / 20V |
| Moc | 130 W; USB-C1 max 100W, USB-C2 max 30W |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wyświetlacz TFT; Wsparcie dla protokołów: PD3.0, PPS, QC3.0, SCP, FCP; pojemność znamionowa 11000 mAh |
| Odporność i certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Wysokość | ~131 mm |
| Szerokość | ~83 mm |
| Grubość | ~26 mm |
| Waga | ~480 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 35524GI |
| Kod producenta (EAN) | 6941876257041 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.