Powerbank Ugreen PB726 20000 mAh 165 W Szary - Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Ugreen PB726 20000 mAh 165 W Szary - Grey
Profesjonalny powerbank 20000 mAh marki Ugreen to idealny powerbank do laptopa, który dzięki ogromnej mocy 165 W i zintegrowanemu kablowi wspiera błyskawiczne Fast Charge dla MacBooka i iPhone’a jednocześnie. Wyposażony w nowoczesny port USB-C oraz czytelny wyświetlacz TFT, stanowi niezawodny powerbank dla najbardziej wymagających użytkowników w podróży.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-C; 1x USB-A; 1x Kabel USB-C |
| Moc | 165 W |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wyświetlacz TFT; Żywotność do 1000 cykli (zachowanie 70% pojemności); Czas ładowania powerbanku ok. 1,9 h; Zintegrowany kabel USB-C 65 cm |
| Odporność i certyfikaty | CE |
| Wysokość | 146 mm |
| Szerokość | 54 mm |
| Grubość | 50 mm |
| Waga | 453,3 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 55987B |
| Kod producenta (EAN) | 6941876269921 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.