Powerbank Ugreen PB550 20000 mAh 67 W Szary - Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Ugreen PB550 20000 mAh 67 W Szary - Grey
Wydajny powerbank 20000 mAh Ugreen PB550 wyposażono w zintegrowany przewód USB-C, który pełni również funkcję praktycznego uchwytu i eliminuje konieczność posiadania dodatkowych kabli. Imponująca moc 67 W oraz wsparcie technologii fast charge umożliwiają błyskawiczne odnawianie energii w laptopach oraz urządzeniach mobilnych, co czyni ten model doskonałym wyborem jako powerbank do iPhone. Dzięki pojemności 72 Wh urządzenie spełnia rygorystyczne normy transportowe, stanowiąc niezawodny i bezpieczny powerbank do samolotu podczas dalekich podróży.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - jonowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-C; 1x USB-A; 1x Kabel USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | USB-C1 (kabel) - 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3, 20V/3.25A 67 W maks.; USB-C2 - 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3, 20V/3.25A 67 W maks. |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB-C1 (kabel) - 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A 67 W maks.; USB-C2 - 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A 67 W maks.; USB-A - 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 10V/2.25A, 22.5/33 W maks. |
| Moc | 67 W |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Obsługa standardów PD3.0, PPS i Quick Charge; Kabel pełniący dodatkowo funkcję smyczy; Cyfrowy wyświetlacz LED; Pełne naładowanie powerbanku w ok. 2,4 godziny. |
| Odporność i certyfikaty | Certyfikat CCC |
| Wysokość | 138,9 mm |
| Szerokość | 80,1 mm |
| Grubość | 26,7 mm |
| Waga | 404,4 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany kabel USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 85166B |
| Kod producenta (EAN) | 6941876287628 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.