Powerbank Ugreen PB536 20000 mAh 45 W Szary - Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Ugreen PB536 20000 mAh 45 W Szary - Grey
Ten wydajny powerbank o pojemności 20000 mAh marki Ugreen to niezawodny powerbank do telefonu, który dzięki zintegrowanemu kablowi USB-C i mocy 45 W zapewnia błyskawiczne Fast Charge. Wyposażony w czytelny wyświetlacz LED, stanowi idealny powerbank do iPhone oraz tabletu, gwarantując bezpieczne i stabilne zasilanie przez cały dzień.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-C; 1x USB-A; 1x Kabel USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V - 20 V ⎓ 3,25 A (maks.) |
| Moc | 45 W |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wyświetlacz LED; Pleciona konstrukcja kabla; Ochrona przed zwarciem, przeładowaniem i wysoką temperaturą |
| Odporność i certyfikaty | Wielopoziomowy system zabezpieczeń elektronicznych |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany kabel USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 55988B |
| Kod producenta (EAN) | 6941876269983 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.