Powerbank Ugreen PB507 10000 mAh 20 W PD Szary - Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Ugreen PB507 10000 mAh 20 W PD Szary - Grey
Ten wyjątkowo mały powerbank marki Ugreen oferuje 10000 mAh pojemności i wsparcie dla standardów szybkiego ładowania, co umożliwia błyskawiczne uzupełnienie energii w każdych warunkach. Dzięki kompaktowej obudowie oraz obecności portu USB-C, urządzenie stanowi idealny powerbank do iPhone, który bez trudu zmieści się w kieszeni lub niewielkiej torbie.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-C; 1x USB-A |
| Moc | 20 W |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Tryb niskiego poboru prądu (dla słuchawek/zegarków); Jednoczesne ładowanie 2 urządzeń; Wyjątkowo kompaktowa i lekka konstrukcja. |
| Odporność i certyfikaty | Wielopoziomowy system zabezpieczeń (przepięcie, przegrzanie, zwarcie). |
| Wysokość | 112 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| Grubość | 15 mm |
| Waga | 176 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 75131B |
| Kod producenta (EAN) | 6941876272846 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.