Powerbank Ugreen Nexode PB724 12000 mAh 100 W Szary - Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Ugreen Nexode PB724 12000 mAh 100 W Szary - Grey
Kompaktowa konstrukcja sprawia, że ten mały powerbank o mocy 100 W doskonale sprawdza się jako wydajny powerbank do laptopa w każdych warunkach pracy. Zastosowanie złącza typu C umożliwia sprawne odnawianie energii w urządzeniach mobilnych, stanowiąc niezawodne wsparcie jako zasilanie smartfonów marki Apple. Dzięki niskiej wadze i wymiarom zgodnym z normami transportowymi, model ten jest optymalnym powerbankiem do samolotu.
Specyfikacja
| Pojemność | 12 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - jonowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-C; 1x USB-A |
| Napięcie wejściowe (V) | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (65 W maks.) |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB-C - 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (100 W Maks.) PPS: 3.3-21V/5A; USB-A - 10V/2.25A,5V/3A,9V/2A,12V/1.5A (22.5 W Maks.) |
| Moc | 100 W |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wyświetlacz LCD z animacjami; Tryb trickle charge dla małych urządzeń; 13 zabezpieczeń; Żywotność ponad 1000 cykli |
| Odporność i certyfikaty | Ochrona przed przegrzaniem, przepięciem i zwarciem |
| Wysokość | 115 mm |
| Szerokość | 45,5 mm |
| Grubość | 46 mm |
| Waga | 309 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 35526B |
| Kod producenta (EAN) | 6941876242948 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.