Powerbank USAMS US-CD165 PB59 30000 mAh 65 W Szary - Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank USAMS US-CD165 PB59 30000 mAh 65 W Szary - Grey
USAMS PB59 to potężny powerbank 30000 mAh o energii 111 Wh, który dzięki wyjściu 65 W PD idealnie sprawdza się jako niezawodny powerbank do laptopa i smartfona. Został wyposażony w trzy porty (USB-C oraz 2x USB QC) i wejście 45 W, które umożliwia pełne naładowanie ogniw w zaledwie 3 godziny. Ten aluminiowy powerbank o wymiarach 164 x 70 x 35 mm i wadze 610g to esencja mobilnej mocy dla każdego profesjonalisty w terenie.
Specyfikacja
| Pojemność | 30 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 2x USB-A, 1x USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | USB-C: 5 V, 3 A 9 V, 3 A 12 V, 3 A 15 V, 3 A 20 V, 2,25 A (maks. 45 W) |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB-C: 5 V, 3 A 9 V, 3 A 12 V, 3 A 15 V, 3 A 20 V, 3,25 A (65 W maks.); USB-A1: 5 V, 3 A 9 V, 2 A 12 V, 1,5 A (maks. 18 W); USB-A2: 4,5 V, 5 A 5 V, 4,5 A 5 V, 3 A 9 V, 2 A 12 V, 1,5 A (maks. 22,5 W). |
| Moc | 65 W PD |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Transmisja danych dołączonego kabla USB-C: 480 Mb/s; Obsługa technologii dual QC 3.0; Pojemność znamionowa: 18000 mAh; Znamionowa wartość energii: 111 Wh. |
| Wysokość | 70 mm |
| Szerokość | 164 mm |
| Grubość | 35 mm |
| Waga | 610 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | USA000979 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444973746 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.