Powerbank 4smarts Lucid Air 40000 mAh 100W Szary - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank 4smarts Lucid Air 40000 mAh 100W Szary - Gray
Ten ekstremalnie pojemny powerbank o pojemności 40000 mAh to potężne bezprzewodowe źródło zasilania do laptopa z szybkim ładowaniem Fast Charge. Powerbank osiąga moc wyjściową 100 W przez port USB-C. Sprawdza się jako wodoszczelny powerbank o dużej wytrzymałości, który spełnia normę IP67 (wodo- i pyłoszczelność) oraz posiada cyfrowy wyświetlacz LCD do monitorowania parametrów w czasie rzeczywistym.
Specyfikacja
| Pojemność | 40 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | USB-C x 2, USB-A x 2 |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Maks. moc wyjściowa: 100 W, obsługa protokołu USB Power Delivery 3.1 (PD 100W), wodoodporność i pyłoszczelność IP67, wbudowany wyświetlacz LCD (pokazuje napięcie, moc, temperaturę, stan baterii), latarka 500 lumenów z funkcją SOS. |
| Wysokość | 12,7 cm |
| Szerokość | 6,2 cm |
| Grubość | 7,2 cm |
| Waga | 820 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel LucidCord 100W o dł. 50 cm, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07305 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011904518 |
| Gwarancja | 6 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.