Powerbank 10000mAh Ugreen PB760 Beżowy - Beige
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank 10000mAh Ugreen PB760 Beżowy - Beige
Ten beżowy powerbank 10000 mAh ze zintegrowanym kablem to mistrz praktyczności, który raz na zawsze rozwiązuje problem zapomnianych przewodów w torbie. Jako nowoczesny MagSafe powerbank, oferuje on wygodne ładowanie bezprzewodowe oraz wbudowany przewód USB-C. To stylowy i mały powerbank, który idealnie pasuje do estetyki Apple, gwarantując, że smartfon będzie zawsze gotowy do działania.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1 x USB-C, 1 x Wbudowany kabel USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V/9 V/12 V |
| Napięcie wyjściowe (V) | 12 V/3 A |
| Moc | 20W (ładowanie przewodowe przez USB-C), 15W (ładowanie bezprzewodowe) |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | System kontroli temperatury: dwa czujniki NTC, Grafenowa powłoka, Możliwość ładowania 3 urządzeń jednocześnie, Spełnia normy IATA (odpowiedni do zabrania na pokład samolotu). |
| Wysokość | 105 mm |
| Szerokość | 69 mm |
| Grubość | 19 mm |
| Waga | 230 g |
| Kod sklepu (SKU) | 35341B |
| Kod producenta (EAN) | 6941876269266 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.