Pendrive Verbatim Plectra USB-C 64 GB Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim Plectra USB-C 64 GB Biały - White
Biały pendrive USB-C 64 GB Verbatim Plectra to wydajna pamięć flash USB-C, która umożliwia błyskawiczne przenoszenie plików między telefonem, tabletem a komputerem. Dzięki standardowi USB 3.2 Gen 1 ten mały pendrive zapewnia szybki dostęp do danych, co sprawia, że jest to idealny pendrive dla studentów i nauczycieli.
Specyfikacja
| Pojemność | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-C |
| Maks. prędkość odczytu | Do 100 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | Do 25 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Prędkość transferu do 100 MB/s; Wsteczna kompatybilność z USB 2.0; USB Bus-powered. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 49 x 20,5 x 8,2 mm |
| Waga | 8,5 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000179 |
| Kod EAN | 023942302285 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.