Pendrive Verbatim Plectra USB-C 512 GB Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Pendrive Verbatim Plectra USB-C 512 GB Biały - White
Pendrive Verbatim Plectra w kolorze białym to wydajny dysk flash, który oferuje przestrzeń dyskową o pojemności 512 GB w miniaturowym formacie. Wykorzystując standard USB 3.2 Gen 1, ten pendrive USB 3.0 (wstecznie kompatybilny) umożliwia błyskawiczne udostępnianie zdjęć i filmów między laptopami, smartfonami i tabletami.
Specyfikacja
| Pojemność | 512GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-C |
| Maks. prędkość odczytu | Do 100 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | Do 25 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Prędkość transferu do 100 MB/s; Wsteczna kompatybilność z USB 2.0; USB Bus-powered. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 49 x 20,5 x 8,2 mm |
| Waga | 8,5 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000176 |
| Kod EAN | 023942302315 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.