Okulary XR VITURE Luma Ultra Czarne - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Okulary XR VITURE Luma Ultra Czarne - Black
Specyfikacja
| Typ produktu | Okulary XR |
| Kompatybilność | Smartfony z systemami Android, iOS; Windows, macOS; PlayStation; Xbox; Nintendo Switch 2 |
| Typ ekranu | Panele SONY Micro-OLED |
| Pole widzenia | 52° |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 1200 pikseli (1920 x 1200 na oko); Jakość zbliżona do 4K |
| Przekątna ekranu | 152 cali (widziany z odległości 3 m) |
| Jasność maksymalna | 1250 nitów (9 poziomów regulacji) |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Sterowanie | Gesty (kamery głębi); Oprogramowanie SpaceWalker; Śledzenie 6DoF |
| Zasilanie | Brak wbudowanego akumulatora (zasilanie zewnętrzne przez USB-C) |
| Złącza / porty | Magnetyczny Pogo Pin / USB-C |
| Dźwięk | System HARMAN AudioEFX; Wbudowane głośniki z dźwiękiem przestrzennym |
| Czujniki | Przednia kamera RGB; Podwójne kamery głębi; Czujnik noszenia (wear detection) |
| Dodatkowe informacje | Korekcja dioptrii (do -4.0D); Regulacja IPD (58 - 70 mm); Konwersja 2D do 3D; Personalizowane podświetlenie LED; Soczewki elektrochromatyczne; Ekosystem SpaceWalker; Tryb współdzielonego ekranu. |
| Materiał | Tworzywo sztuczne; Rama o matowym, półprzezroczystym wykończeniu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Złożone: 155 x 50,1 x 56,5 mm |
| Waga | Okulary - 83 g; Etui - 290 g |
| Kod sklepu (SKU) | LM-ULT-GLAS |
| Kod producenta (EAN) | 1230000160940 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.