towar niedostępny
Dostępny
Opis
Okulary AR Rokid Max Niebieskie - Blue
Specyfikacja
| Typ produktu | Okulary AR |
| Kompatybilność | Konsole stacjonarne, PC, smartfon |
| Typ ekranu | Micro OLED |
| Pole widzenia | 50° (16:10) |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 1080 (1920 x 1080 na każde oko) |
| Przekątna ekranu | 215" |
| Jasność maksymalna | 600 nitów; 6-stopniowa regulacja jasności |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Sterowanie | Sterowanie głosem AI; Przyciski fizyczne: regulacja jasności i 2D/3D; 2x regulacja głośności |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator |
| Pamięć | 32GB |
| Złącza / porty | USB-C |
| Dźwięk | 2x Głośnik kierunkowy HD; 2x Mikrofon z redukcją szumów |
| Czujniki | Czujnik IMU, czujnik wykrywania noszenia, śledzenie głowy 3DoF |
| Dodatkowe informacje | Regulacja dioptrii: od 0,00D do -6,00D; Współczynnik kontrastu: 100000:1; Certyfikat TÜV Low Blue Light; 90% zaciemnienia. |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Granatowy |
| Wymiary | 174,37 x 158,71 x 44,94 mm |
| Waga | 75 g |
| Kod sklepu (SKU) | GAM000022 |
| Kod producenta (EAN) | 6976057790000 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.