Ogrzewanie postojowe Blitzwolf BW-AH-V1-BT Czerwone - Red
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ogrzewanie postojowe Blitzwolf BW-AH-V1-BT Czerwone - Red
Postojowe ogrzewanie powietrzne BlitzWolf BW-AH-V1 o mocy 5 kW to wydajne i ekonomiczne rozwiązanie typu Webasto, które dzięki modułowi Bluetooth umożliwia zdalne sterowanie temperaturą w pojeździe bezpośrednio ze smartfona. Kompletny zestaw z pilotem i panelem LCD gwarantuje szybkie nagrzanie wnętrza samochodu, kampera czy ciężarówki, zapewniając komfort termiczny nawet w ekstremalnie niskich temperaturach przy minimalnym zużyciu paliwa.
Specyfikacja
| Wyświetlacz | LCD |
| Zasilanie | Sieciowe (przy użyciu adaptera AC - brak w zestawie), DC: 12 V |
| Moc grzewcza (kW) | do 8 kW |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Zużycie paliwa | 0.16 - 0.62 l/h |
| Efektywność spalania | 90% |
| Poziom hałasu | 75 dB |
| Czas użytkowania | Do 3000 godzin |
| Zakres temperatury pracy | Temperatura pracy pompy oleju i nagrzewnicy: -40°C do +40°C |
| Ochrona przed przegrzaniem | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Sterowanie aplikacją | Tak |
| Dodatkowe informacje | Sterowanie za pomocą Bluetooth z poziomu aplikacji, materiał obudowy: ABS + metal, regulacja temperatury: 8°C - 36°C, temperatura spalin: 380°C, interfejs: B-type (używany z zasilaczem AC). |
| Wymiary | 49 x 20 x 49 cm (wymiary opakowania) |
| Waga | 8,7 kg |
| Akcesoria dodatkowe | Pilot zdalnego sterowania, rura wlotowa i wylotowa, rura wydechowa, tłumik wydechu, filtr powietrza, zestaw akcesoriów montażowych, instrukcja obsługi, wspornik i opaski mocujące. |
| Kod sklepu (SKU) | BW-AH-V1-BT |
| Kod producenta (EAN) | 5907085521312 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.