Odkurzacz pionowy Dreame H12 Pro Ultra Szary - Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Odkurzacz pionowy Dreame H12 Pro Ultra Szary - Grey
Wielofunkcyjny odkurzacz pionowy Dreame H12 Pro Ultra to zaawansowany system 3w1, który oferuje potężną siłę ssania 16 000 Pa i aktywne mopowanie podłóg z funkcją dezynfekcji szczotki w 60°C. Dzięki inteligentnemu systemowi samoczyszczenia i szybkiemu suszeniu gorącym powietrzem w zaledwie 30 minut, ten odkurzacz pionowy bezprzewodowy zapewnia maksymalną higienę oraz wygodę użytkowania bez konieczności ręcznego mycia wałka.
Specyfikacja
| Rodzaj | Bezprzewodowy |
| Funkcja piorąca | Nie |
| Źródło zasilania | Akumulatorowe: akumulator litowo-jonowy 21,6 V o pojemności 6x 4000 mAh; Czas ładowania - 4 h |
| Moc | Moc znamionowa: 300 W; moc ssania: 16 000 Pa |
| Filtr | Filtr typu HEPA / EPA |
| Rodzaj pojemnika | Bezworkowy |
| Pojemność pojemnika | Zbiornik na czystą wodę: 900 ml; Zbiornik na brudną wodę: 700 ml |
| Czas pracy | Do 35 minut ciągłego sprzątania |
| Funkcje | Trzy tryby pracy: Auto (codzienne), Ultra (intensywne) oraz Suction (zbieranie płynów bez mopowania); Samoczyszczenie wałka z użyciem wody o temperaturze 60°C; Suszenie gorącym powietrzem w 30 minut po zakończeniu cyklu mycia. |
| Dodatkowe informacje | Technologia Dual Edge Cleaning; Wyświetlacz LED oraz inteligentne komunikaty głosowe; 30-minutowe suszenie ciepłym powietrzem; Samoczynne przepłukiwanie wałka po myciu podłogi. |
| Wymiary | 245 x 276 x 1100 mm |
| Waga | ~6 kg |
| Dołączone akcesoria | Korpus odkurzacza, uchwyt, stacja ładująca z funkcją suszenia, zapasowy wałek szczotki, zapasowy filtr, środek czyszczący, szczoteczka do czyszczenia, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | HHR25F |
| Kod producenta (EAN) | 6978515254864 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.