Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V10 Origin Cyclone Czerwony - Red
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V10 Origin Cyclone Czerwony - Red
Specyfikacja
| Rodzaj | Bezprzewodowy |
| Funkcja piorąca | Nie |
| Źródło zasilania | Akumulatorowe, bateria litowo-jonowa |
| Moc | 150 W (w trybie Boost) |
| Filtr | 15 cyklonów; zaawansowany, całkowicie uszczelniony system filtracji wychwytujący 99,99% pyłu i cząsteczek o wielkości do 0,3 mikrona |
| Rodzaj pojemnika | Bezworkowy |
| Pojemność pojemnika | 0,76 l |
| Czas pracy | 60 min |
| Funkcje | 3 tryby mocy ssania (Eco, Medium, Boost), higieniczny mechanizm opróżniania zbiornika „point and shoot”, szybka konwersja w odkurzacz ręczny jednym kliknięciem. |
| Dodatkowe informacje | Konfiguracja liniowa, ergonomiczny uchwyt, montaż na ścianie, Dyson Hyperdymium™ Motor, dla alergików i posiadaczy zwierząt, higieniczne opróżnianie pojemnika, możliwość czyszczenia filtra pod bieżącą wodą. |
| Wymiary | 124,9 x 25 x 25,6 cm (wys, x dł. x szer.) |
| Waga | 2,67 kg |
| Dołączone akcesoria | Elektroszczotka Motorbar™, końcówka Combi (dwufunkcyjna), końcówka szczelinowa, ścienna stacja dokująca, ładowarka. |
| Kod sklepu (SKU) | 394464-01 |
| Kod producenta (EAN) | 5025155069912 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.