Multicooker Ninja Foodi Max 14w1 OL750EU Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Multicooker Ninja Foodi Max 14w1 OL750EU Srebrny - Silver
Specyfikacja
| Producent | Ninja Foodi |
| Zasilanie | Sieciowe AC: 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Moc | 1760 W |
| Zakres temperatury | Do 240 °C |
| Termostat | Elektroniczny, funkcja regulacji temperatury |
| Pojemność misy | 7,5L |
| Koszyk | Koszyk Cook & Crisp o pojemności 4,7 litra |
| Materiał | Tworzywo sztuczne z powłoką ceramiczną. |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 17,05 kg |
| Dodatkowe informacje | 14 funkcji gotowania dostępnych pod jedną pokrywą; Inteligentne rozpoznanie wybranego trybu pracy; Zintegrowana cyfrowa sonda (termometr) monitorująca temperaturę potrawy; Automatyczne zakończenie procesu gotowania; Tryb Combi-Steam. |
| Dodatkowe informacje | Automatyczne uwalnianie pary; Akcesoria dołączone do zestawu można myć w zmywarce; Elektroniczne sterowanie; Ciśnienie robocze: 40 kPa; Maksymalne ciśnienie (PS): 90 kPa. |
| Akcesoria dodatkowe | Garnek 7,5 L; Koszyk Cook & Crisp 4,7 L; Dwupoziomowy, odwracalny ruszt; Forma do pieczenia; Cyfrowa sonda do gotowania; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | OL750EU |
| Kod producenta (EAN) | 622356245050 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.