Monopod Leofoto MPQ-325C + CHG-01+SC-70 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Monopod Leofoto MPQ-325C + CHG-01+SC-70 Czarny - Black
Lekki monopod Leofoto MPQ-325C z włókna węglowego to profesjonalna alternatywa dla tradycyjnego statywu fotograficznego, oferująca udźwig do 15 kg przy masie własnej zaledwie 0,5 kg. Dzięki wodoodpornym blokadom i wysokości maksymalnej 165 cm, urządzenie doskonale sprawdza się jako mobilny statyw do kamery, zapewniając stabilność dużym teleobiektywom w każdych warunkach terenowych. Ten wytrzymały tripod łączy w sobie ergonomię oraz wysoką jakość wykonania 3. generacji, stanowiąc niezawodne narzędzie dla fotografów sportowych i przyrodniczych.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Nie |
| Udźwig | Do 15 kg |
| Wysokość maksymalna | 165 cm |
| Wysokość minimalna | 47,3 cm |
| Liczba sekcji | 5 |
| Materiał | Włókno węglowe |
| Waga | 0,5 kg |
| Dodatkowe informacje | Wodoodporne blokady nóg; Gumowa stopka zapewniająca doskonałą przyczepność na gładkich powierzchniach; Trzpień montażowy 1/4"- 20 i 3/8"- 16; Ergonomiczne blokady nóg. |
| Dołączone akcesoria | Gumowa stopka; Futerał transportowy; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_011963 |
| Kod producenta (EAN) | 6940828310988 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.