Maszyna do lodów Ninja Creamie NC300EU Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Maszyna do lodów Ninja Creamie NC300EU Czarna - Black
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Maszyna do lodów |
| Funkcje | Umożliwia przygotowanie: lody, gelato, koktajle mleczne, smoothie bowl, sorbety, lekkie lody, dodatki (7 programów), przygotowywanie zdrowych, domowych smakołyków, pasek postępu pracy, programy z ustawioną prędkością i czasem mieszania. |
| Zasilanie | Sieciowe: AC 50-60 Hz, moc: 800 W. |
| Pojemność | 1,4 l (misa na lody), 479 ml (3 pojemniki deserowe z pokrywkami). |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 16,5 x 27 x 40,5 cm |
| Kolor | Czarny |
| Dołączone akcesoria | Łopatka Creamerizer, 3 x pojemnik na desery z pokrywkami, misa zewnętrzna, książka kucharska, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | NC300EUBK |
| Kod producenta (EAN) | 622356243391 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.