Luneta obserwacyjna K&F Concept KF33.033 Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Luneta obserwacyjna K&F Concept KF33.033 Czarna - Black
Luneta obserwacyjna K&F Concept z płynnym zoomem 20-60x oraz dużym obiektywem 60 mm zapewnia krystalicznie czysty i jasny obraz dzięki zastosowaniu pryzmatu BaK-4 oraz wielowarstwowych powłok antyrefleksyjnych FMC. Wytrzymała, wypełniona azotem konstrukcja o klasie szczelności IP56 gwarantuje pełną odporność na zaparowanie i trudne warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdza się jako monokular do obserwacji ptaków i zwierzyny.
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 20-60x |
| Średnica obiektywu | 60 mm |
| Kątowe pole widzenia | Od 2,2° do 1,1° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 4 - 1,3 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 10 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Informacje dodatkowe | Klasa wodoszczelności IP56; 1x gwint żeński 1/4" do statywu; Pryzmat: BAK-4, przepuszczalność światła 98%; Powłoka optyczna: 13 - 16 mm; Rozmiar okularu 15 mm; Uchwyt na telefon 360 stopni (6 - 8 cm); Chowana osłona obiektywu. |
| Dołączone akcesoria | Uchwyt na telefon, statyw z głowicą, futerał ochronny, 2x dekielek ochronny, ściereczka do czyszczenia. |
| Wymiary | 30 x 7,5 cm |
| Waga | 635 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB6714 |
| Kod EAN | 6936069291568 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.